Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Trudny temat przekazany przez kompetentnego prowadzącego w bardzo przystępny sposób. Odnoszenie się do realiów miejsca pracy, połączone z konsultacjami pom...
Zobacz inne opinie

Dane osobowe w projektach UE - czy wiesz że przetwarzasz dane osobowe? - jakie są konsekwencje braku wiedzy?

Miejsce szkolenia: Kraków
Termin: 09.02.2018
Cena: 630 zł zł netto + 23% VAT (dla osób finansowanych w min.70% ze środków publicznych: 630 zł brutto).
Promocja: Przy zgłoszeniu 5 osób płacisz za 4 (jeden udział gratis).
Cena zawiera: Cena zawiera: Cena zawiera: Cena zawiera: koszt materiałów szkoleniowych, certyfikat, wyżywienie każdego dnia: obiad wraz z 2 przerwami kawowymi (kawa, herbata, napoje, owoce, ciastka)
Chcę zapisać się na to szkolenie
O szkoleniu Korzyści i cele Program Trener Miejsce Płatności Opinie

Ewa Świątkowska

Pracownik administracji publicznej, od 2007 roku zawodowo związana z tematyką funduszy pomocowych Unii Europejskiej. Na co dzień uczestniczy w opracowywaniu kluczowych wytycznych, procedur, instrukcji oraz wyjaśnień i stanowisk, w szczególności w zakresie zamówień udzielanych przez beneficjentów programów unijnych.

Specjalizuje się w problematyce kwalifikowalności wydatków, zamówień publicznych, realizacji zasady konkurencyjności, audytu, kontroli oraz nieprawidłowości występujących w projektach współfinansowanych z funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności.

Trenerka - z wykształcenia prawnik - prowadziła szkolenia skierowane zarówno do instytucji sektora publicznego, zaangażowanych w system wdrażania i zarządzania środkami pomocowymi, jak również dla beneficjentów (z sektora publicznego i prywatnego), a ponadto kierowane do potencjalnych projektodawców, którzy są przed powzięciem decyzji co do ubiegania się o korzystanie z unijnego współfinansowania, a nadto dedykowane pomiotom, które oferują profesjonalne wsparcie dla beneficjentów funduszy unijnych oraz instytucji systemu wdrażania.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia z zakresu funduszy unijnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Szkolenia prowadzi w sposób przyjazny słuchaczom i przystępny, językiem potocznym, jednocześnie dodatkowo wprowadza, wyjaśnia i opisuje specyficzne sytuacje i przykłady (kazusy) językiem prawnym (językiem aktów normatywnych) oraz prawniczym (język używany przez prawników).

wiecej
Pobierz plik oferty Chcę zapisać się na to szkolenie
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł