Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Szkolenie było przeprowadzone dokładnie, z wyjaśnieniem dodatkowych zagadnień i szczególową odpowiedzią na zadawane pytania/problemy. Anna Dąbek, Politec...
Zobacz inne opinie

Strategiczny rozwój uczelni z wykorzystaniem dostępnych środków zewnętrznych.

Miejsce szkolenia: Kraków
Termin: 10-11.02.2020
Cena: 1050 zł zł netto + 23% VAT (dla osób finansowanych w min.70% ze środków publicznych: 1050 zł brutto).
Promocja: Przy zgłoszeniu 5 osób płacisz za 4 (jeden udział gratis).
Cena zawiera: Cena zawiera: koszt materiałów szkoleniowych, certyfikat, wyżywienie każdego dnia: obiad wraz z 2 przerwami kawowymi (kawa, herbata, napoje, owoce, ciastka)
Chcę zapisać się na to szkolenie
O szkoleniu Korzyści i cele Program Trener Miejsce Płatności Opinie

Anna Malińska - Łagudza

Ekspert i koordynator zespołu zajmującego się doradztwem dla uczelni wyższych oraz opracowywaniem dokumentacji aplikacyjnej w konkursach dedykowanych szkołom wyższym. Anna Malińska-Łagudza obszarem szkoleń i doradztwa dotyczącym współfinansowania projektów z funduszy unijnych zajmuję się od 2002 roku, prowadząc szkolenia, konsultacje oraz przygotowując dokumentację aplikacyjną realizujac projekty. 

W obecnej perspektywie finansowej 2014 - 2020 jako ekspert i doradca współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej w Programie Operacyjnym POWER w ramach III osi priorytetowej oraz programach regionalnych i Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i doświadczenie w 2016r. prowadziła cykl ogólnopolskich szkoleń dedykowanych Uczelniom, m. in w Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Warszawie, związanych z zasadami pozyskiwania funduszy unijnych w perspektywie finansowej 2014 - 2020 przeznaczonych dla Uczelni.

Anna Malińska-Łagudza współpracuje z wieloma uczelniami wyższymi – opracowuje dokumentację aplikacyjną oraz nadzoruje realizację projektów współfinansowanych ze środków unijnych dla podmiotów publicznych i prywatnych, dla uczelni znajdujących się wśród największych uczelni w Polsce, jak i mniejszych podmiotów tj. uczelni o zasięgu regionalnym, w tym państwowych wyższych szkół zawodowych.

Efektem współpracy  z Uczelniami jest pozyskanie w latach 2014 – 2018 dla Uczelni na realizację projektów rozwojowych oraz skierowanych do studentów czy też pracowników Uczelni ponad 67 milionów złotych.

Wiedza i kompetencje Anny Malińskiej – Łagudza są wysoko cenione i bardzo dobrze ocenione przez współpracujące z  nią podmioty, co ma potwierdzenie w listach referencyjnych.

Opracowywane przez Annę Malińską -Łagudza projekty zajmują wysokie miejsca na listach rankingowych, a potwierdzeniem jej doświadczenia, wiedzy i kompetencji, jest bardzo wysoka skuteczność w aplikowaniu o środki unijne dedykowane uczelniom wyższym we wszystkich ogłaszanych w bieżącej perspektywie finansowej konkursach.

wiecej
Pobierz plik oferty Chcę zapisać się na to szkolenie
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł