Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
"Specjalista ds. projektów unijnych 2014-2020" - profesjonalne i wyczerpujące omówienie zagadnień dofinansowań unijnych. ...
Zobacz inne opinie

Strategiczny rozwój uczelni z wykorzystaniem dostępnych środków zewnętrznych.

Miejsce szkolenia: Kraków
Termin: 10-11.02.2020
Cena: 1050 zł zł netto + 23% VAT (dla osób finansowanych w min.70% ze środków publicznych: 1050 zł brutto).
Promocja: Przy zgłoszeniu 5 osób płacisz za 4 (jeden udział gratis).
Cena zawiera: Cena zawiera: koszt materiałów szkoleniowych, certyfikat, wyżywienie każdego dnia: obiad wraz z 2 przerwami kawowymi (kawa, herbata, napoje, owoce, ciastka)
Chcę zapisać się na to szkolenie
O szkoleniu Korzyści i cele Program Trener Miejsce Płatności Opinie

DLACZEGO SZKOLENIE ?

Uczelnie wyższe stoją przed ogromnymi wyzwaniami związanymi z wyborem modelu funkcjonowania, zarządzania i   rozwoju Uczelni, który zapewni umocnienie pozycji Uczelni w otoczeniu społeczno – gospodarczym.

W obliczu zmieniającego się otoczenia prawnego, zasad finansowania szkolnictwa wyższego, dynamicznie zmieniającej się sytuacji demograficznej, obserwowanych zmian społecznych związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego, a co za tym idzie - zmian sposobu komunikacji i zdobywania informacji przez młodych ludzi, Uczelnie stoją przed koniecznością weryfikacji dotychczasowego sposobu działania i współpracy z otoczeniem społecznym.

W trwającej obecnie perspektywie finansowej 2014-2020 i dostępnych zewnętrznych źródłach finansowania, możliwe  jest pozyskanie funduszy na finansowanie działań niezbędnych do zbudowania i wdrożenia nowego, a zarazem  nowoczesnego i innowacyjnego modelu funkcjonowania uczelni wyższej.   

DO KOGO ADRESUJEMY SZKOLENIE?

  • Pracownicy publicznych i niepublicznych szkół wyższych zaangażowani w opracowanie i realizację strategii działania i rozwoju Uczelni
  • Pracownicy publicznych i niepublicznych szkół wyższych zajmujący się przygotowaniem i realizacją projektów finansowanych ze środków zewnętrznych

WYMAGANIA DOTYCZĄCE UDZIAŁU W SZKOLENIU :

Szkolenie jest dedykowane osobom zajmującym się przygotowaniem i realizacją projektów finansowanych ze środków zewnętrznych, posiadających podstawową wiedzę dotycząca funkcjonowania i zarządzania Uczelnią.

 LICZEBNOŚĆ GRUPY:   do 20 osób

Pobierz plik oferty Chcę zapisać się na to szkolenie
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł