Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Szkolenie było przeprowadzone dokładnie, z wyjaśnieniem dodatkowych zagadnień i szczególową odpowiedzią na zadawane pytania/problemy. Anna Dąbek, Politec...
Zobacz inne opinie

Jak pozyskać kapitał wysokiego ryzyka dla innowacji?

Miejsce szkolenia: Kraków
Termin: 5-6.03.2015
Cena: 1 300 zł netto + 23% VAT (dla osób finansowanych w min.70% ze środków publicznych: 1300 zł brutto)
Cena zawiera: koszt materiałów szkoleniowych, obiad (2 daniowy) wraz z 2 przerwami kawowymi (kawa, herbata, napoje, owoce, ciastka) i certyfikat
Chcę zapisać się na to szkolenie
O szkoleniu Korzyści i cele Program Trener Miejsce Płatności Opinie

DLACZEGO SZKOLENIE JAK POZYSKAĆ KAPITAŁ WYSOKIEGO RYZYKA DLA INNOWACJI?

Innowacja, konkurencyjność, pomysł… to dziś słowa kluczowe w kontekście rozwoju gospodarczego - w gospodarce opartej na wiedzy.

By być konkurencyjnym- odnieść sukces biznesowy, trzeba otwierać się na nowe rozwiązania: wiedzę i technologie. Ich poszukiwanie i implementacja – wdrożenie do biznesu, wymaga często czasu i… nakładów finansowych.

Fundusze Venture Capital lub Anioła Biznesu, są często jedynym rozwiązaniem dla przedsięwzięć inwestycyjnych znajdujących się we wczesnych fazach rozwoju. Jako forma finansowania innowacyjnych, a przez to obarczonych ryzykiem projektów inwestycyjnych.

Zyskać w takim przedsięwzięciu mogą:

  • Właściciele spółki zmierzającej do wdrożenia nowego rozwiązania, w tym pozyskania wkładu własnego przy realizacji projektów ze środków UE.
  • Inwestor, który zasila kapitałem powstającą spółkę, poprzez objęcie akcji lub udziałów - Inwestor staje się przez to współwłaścicielem spółki, którą finansuje.

Jednak jak dojść do tego momentu? Jak pozyskać Inwestora finansowego, tj. Fundusz Venture Capital lub Anioła Biznesu i co należy wiedzieć o zasadach współpracy przed tak poważnym krokiem?

Autorskie szkolenie Europoint prowadzone przez praktyków posiadających doświadczenie zawodowe wyniesione m.in. z funduszy inwestycyjnych, odpowiada na powyższe pytania oraz podpowie jak skutecznie przygotować się do prezentacji swego autorskiego pomysłu, a także jak zbudować realny i dobry biznesplan, który przekona Inwestora do współpracy.

DO KOGO ADRESUJEMY SZKOLENIE?

  • Pracownicy przedsiębiorstw planujący przedsięwzięcia rozwojowe - Specjaliści ds. finansowych, Kontrolerzy Finansowi, Dyrektorzy Finansowi, Członkowie Zarządu, właściciele przedsiębiorstw. 
  • Pracownicy jednostek naukowych, zajmujący się pozyskiwaniem funduszy i planowaniem rozwoju instytucji.
  • Osoby prywatne, zainteresowane zmianą profilu zawodowego w kierunku funduszy Venture Capital/Private Equity.

 
Wymagania dotyczące udziału w szkoleniu: brak

Pobierz plik oferty Chcę zapisać się na to szkolenie
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł