Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Małgorzata Zwolińska (Sieć Badawcza Lukasiewicza - Instytut Biopolimerów i Włókien...
Zobacz inne opinie

Aktualności

Zakończyliśmy projekt szkoleniowy dla ZIT Warszawa

10 grudnia zakończyliśmy projekt szkoleniowy dla przedstawicieli dla warszawskiego obszaru Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. 

Szkolenia EUROPOINT dla ZIT Wrocław.

W miesiącu listopadzie zorganizowaliśmy szkolenia dla przedstawicieli Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Gminy Wrocław. 

MSUES – Małopolski Standard Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Szanowni Państwo

Z radością chcielibyśmy poinformować Państwa, że ciężka praca jaką włożyliśmy w udoskonalanie systemu szkoleniowego w naszej firmie zaowocowała kolejnym sukcesem jakim jest znak jakości MSUES – Małopolski Standard Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

POMOC DE MINIMIS – ZMIANY W ZASADACH UDZIELANIA POMOCY

Pomoc de minimis jest to jeden z instrumentów wsparcia przedsiębiorstw w ramach funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Ponad połowa pomocy de minimis udzielonej polskim firmom, to jest ponad 3 miliardy złotych, pochodziła ze środków zagranicznych. W perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w dalszym ciągu będzie się udzielać pomocy de minimis.

First 1 2 3 Next Last

Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł