Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Dobrze przeprowadzone szkolenie, osoba prowadząca szkolenie bardzo kompetentna. Magda Urban, Politechnika Krakowska, październik 2019 ...
Zobacz inne opinie

Rozliczanie funduszy unijnych

Pozyskanie dotacji z funduszy unijnych, jest dla Beneficjenta zwykle dobrą i ważną informacją. Jednakże należy pamiętać, że jest to dopiero część sukcesu, gdyż w trakcie realizacji projektu dotowanego z funduszy unijnych jedną z najtrudniejszych i jednocześnie najważniejszych kwestii jest prawidłowa realizacja projektu zgodnie ze stosownymi wytycznymi, realizacja jego wskaźników i co dla ostatecznego efektu najważniejsze -prawidłowe rozliczenie projektu.
Warto zwrócić szczególną uwagę na aspekt rozliczania projektów, zwłaszcza w kontekście faktu, iż w przypadku błędów w rozliczeniu projektu unijnego, cała dotacja z funduszy może zostać cofnięta.
Niestety z uwagi na wysoki stopień skomplikowania procedur i dużą ilość zmieniających się stale wytycznych wiedza, która zazwyczaj wystarcza do prowadzenia standardowej księgowości podmiotu, w wypadku tego typu rozliczeń jest dalece niewystarczająca. Dlatego też istotne jest, aby projekt unijny obsługiwała osoba odpowiednio wyspecjalizowana i co ważniejsze doświadczona w zakresie rozliczania dotacji.
Dlatego też, w ofercie Zespołu Ekspertów EUROPOINT, dla kompleksowego wsparcia Państwa w realizacji zaplanowanych przedsięwzięć rozwojowych, znajduje się usługa rozliczania projektu.

Zapraszamy, zatem do współpracy

 

WYBRANE Rozliczane projekty

  1. Projekt "Wzmocnienie przedsiębiorczości oraz świadomości w zakresie współpracy nauka-biznes wśród małopolskch pracowników naukowych sposobem na wzrost innowacyjności i konkurencyjności małopolskich firm" Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki.
    Od lutego 2011 roku prowadzimy rozliczanie finansowe projektu pt."Wzmocnienie przedsiębiorczości oraz świadomości w zakresie współpracy nauka-biznes wśród małopolskch pracowników naukowych sposobem na wzrost innowacyjności i konkurencyjności małopolskich firm" realizowanego w ramach Działania 8.2.1 POKL, ktorego budżet wynosi ponad 2,4 mln PLN.
    Okres realizacji projektu: 02.2011 r.- 11.2012 r.

  2. Projekt "Teraz fizyka. Nowe formy kształcenia bliżej pracodawcy" Akademia Górniczo-Hutnicza im St. Staszica w Krakowie.
    Od października 2010 roku prowadzimy rozliczanie finansowe projektu pt."Teraz fizyka. Nowe formy kształcenia bliżej pracodawcy", którego budżet wynosi ponad 15,4 mln PLN.
    Okres realizacji projektu: 10.2010 r. - 10.2015 r.
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł