Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Profesjonalnie przeprowadzone, bardzo merytoryczne. Grażyna Zielińska, Instytut Nafty i Gazu Kraków, październik 2016...
Zobacz inne opinie

Szkolenie akredytowane PRINCE2 Practitioner z egzaminem

Miejsce szkolenia: Kraków
Termin: 19-20.11.2015
Cena: 2 100 zł netto + 23% VAT
Cena zawiera: Realizację programu szkolenia, koszt materiałów szkoleniowych, obiad (2 daniowy) wraz z 2 przerwami kawowymi (kawa, herbata, napoje, owoce, ciastka) i certyfikat
Chcę zapisać się na to szkolenie
O szkoleniu Korzyści i cele Program Trener Miejsce Płatności Opinie

Marcin Jackowski.

Trener i manager z wieloletnią praktyką w biznesie i szkoleniach. Posiada doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związane z zarządzaniem zespołami i kierowaniem projektami, działem serwisu oraz sprzedaży. Ma doświadczenie w zarządzaniu programami i portfelem zmian biznesowych w organizacji. Trener wiodący PRINCE2 (PRINCE2 Lead Trainer).

 

Akredytowany trener metodyki PRINCE2, P3O oraz MSP. Projektuje i prowadzi szkolenia oraz warsztaty z zarządzania projektami, programami, portfelem i zarządzania ryzykiem w projektach. Realizuje także wdrożenia metodyk w organizacjach.

Najważniejsze obszary zainteresowań i pracy to zarządzanie projektami (PRINCE2 i PMI/ PMBoK), programami (MSP), portfolio (MoP), zarządzanie ryzykiem w organizacji (M_o_R) oraz budowa i organizacja biur portfeli, programów i projektów (P3O). Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, konsultingu i wdrożeniach rozwiązań organizacyjnych w zakresie P3RM.

Z wykształcenia ekonomista ze specjalizacjami zarządzanie firmą oraz rachunkowość. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe z Zarządzania Projektami na wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Dodatkowo ukończył szkołę trenerską. Posiada certyfikaty MoP Foundation, Better Busines Case Foundation.

wiecej
Pobierz plik oferty Chcę zapisać się na to szkolenie
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł