Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Szkolenie " Specjalista ds. projektów unijnych 2014-2020" jak najbardziej spełniło moje oczekiwania, w sposób jasny i obrazowy przekazano informację przede w...
Zobacz inne opinie

Aktualności

Zakończyliśmy projekt szkoleniowy dla ZIT Warszawa

10 grudnia zakończyliśmy projekt szkoleniowy dla przedstawicieli dla warszawskiego obszaru Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. 

Szkolenia EUROPOINT dla ZIT Wrocław.

W miesiącu listopadzie zorganizowaliśmy szkolenia dla przedstawicieli Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Gminy Wrocław. 

MSUES – Małopolski Standard Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Szanowni Państwo

Z radością chcielibyśmy poinformować Państwa, że ciężka praca jaką włożyliśmy w udoskonalanie systemu szkoleniowego w naszej firmie zaowocowała kolejnym sukcesem jakim jest znak jakości MSUES – Małopolski Standard Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

POMOC DE MINIMIS – ZMIANY W ZASADACH UDZIELANIA POMOCY

Pomoc de minimis jest to jeden z instrumentów wsparcia przedsiębiorstw w ramach funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Ponad połowa pomocy de minimis udzielonej polskim firmom, to jest ponad 3 miliardy złotych, pochodziła ze środków zagranicznych. W perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w dalszym ciągu będzie się udzielać pomocy de minimis.

First 1 2 3 Next Last

Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł