Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Profesjonalnie przeprowadzone, bardzo merytoryczne. Grażyna Zielińska, Instytut Nafty i Gazu Kraków, październik 2016...
Zobacz inne opinie

Rozliczanie funduszy unijnych

Pozyskanie dotacji z funduszy unijnych, jest dla Beneficjenta zwykle dobrą i ważną informacją. Jednakże należy pamiętać, że jest to dopiero część sukcesu, gdyż w trakcie realizacji projektu dotowanego z funduszy unijnych jedną z najtrudniejszych i jednocześnie najważniejszych kwestii jest prawidłowa realizacja projektu zgodnie ze stosownymi wytycznymi, realizacja jego wskaźników i co dla ostatecznego efektu najważniejsze -prawidłowe rozliczenie projektu.
Warto zwrócić szczególną uwagę na aspekt rozliczania projektów, zwłaszcza w kontekście faktu, iż w przypadku błędów w rozliczeniu projektu unijnego, cała dotacja z funduszy może zostać cofnięta.
Niestety z uwagi na wysoki stopień skomplikowania procedur i dużą ilość zmieniających się stale wytycznych wiedza, która zazwyczaj wystarcza do prowadzenia standardowej księgowości podmiotu, w wypadku tego typu rozliczeń jest dalece niewystarczająca. Dlatego też istotne jest, aby projekt unijny obsługiwała osoba odpowiednio wyspecjalizowana i co ważniejsze doświadczona w zakresie rozliczania dotacji.
Dlatego też, w ofercie Zespołu Ekspertów EUROPOINT, dla kompleksowego wsparcia Państwa w realizacji zaplanowanych przedsięwzięć rozwojowych, znajduje się usługa rozliczania projektu.

Zapraszamy, zatem do współpracy

 

WYBRANE Rozliczane projekty

  1. Projekt "Wzmocnienie przedsiębiorczości oraz świadomości w zakresie współpracy nauka-biznes wśród małopolskch pracowników naukowych sposobem na wzrost innowacyjności i konkurencyjności małopolskich firm" Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki.
    Od lutego 2011 roku prowadzimy rozliczanie finansowe projektu pt."Wzmocnienie przedsiębiorczości oraz świadomości w zakresie współpracy nauka-biznes wśród małopolskch pracowników naukowych sposobem na wzrost innowacyjności i konkurencyjności małopolskich firm" realizowanego w ramach Działania 8.2.1 POKL, ktorego budżet wynosi ponad 2,4 mln PLN.
    Okres realizacji projektu: 02.2011 r.- 11.2012 r.

  2. Projekt "Teraz fizyka. Nowe formy kształcenia bliżej pracodawcy" Akademia Górniczo-Hutnicza im St. Staszica w Krakowie.
    Od października 2010 roku prowadzimy rozliczanie finansowe projektu pt."Teraz fizyka. Nowe formy kształcenia bliżej pracodawcy", którego budżet wynosi ponad 15,4 mln PLN.
    Okres realizacji projektu: 10.2010 r. - 10.2015 r.
Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł